Spausdinti
RASEINIŲ
RAJONO
SAVIVALDYBĖ

Raseinių rajono savivaldybės
administracija


Biudžetinė įstaiga
V.Kudirkos g. 5, 60150 Raseiniai
Juridinių asmenų registras
Kodas 288740810
Tel. (8 428)  79 600
El. paštas savivaldybe@raseiniai.lt

2021 m. rugsėjo 18 d.

Prisijungimas

Naujienų prenumerata

 

 
  

 
 
GO ACTIVE

 

            
 
 

Projekto išteklių centras (LT)

   Sveikatą stiprinantis fizinio aktyvumo išteklių centras (toliau -Išteklių centras) yra Raseinių rajono savivaldybės iniciatyva, kuri yra vykdoma įgyvendinant ES "Erasmus +" programos pagal Bendradarbiavimo partnerystės projektai sporto srityje priemonę finansuotą projektą „Sveikatą stiprinančios fizinės veiklos strategijų plėtra ir praktinis įgyvendinimas Europos vietos bendruomenėse“ (Development and implementation practices of strategies for health-enhancing physical activities in local communities across Europe). Projekto įgyvendinimo trukmė 3 metai (36 mėnesiai), įgyvendinimo laikotarpis 2016 m. sausio 1 d. – 2018 m. gruodžio 31 d. Šiame projekte Raseinių rajono savivaldybė dalyvauja partnerio teisėmis.

   Projekto vykdytojas: Kekavos savivaldybės sporto agentūra (Latvija),

   Kiti partneriai:

  • Moslavinos rankinio klubas (Kroatija),
  • NVO Regioninės plėtros instituto fondas (Lenkija),
  • Izmiro regiono Europos sąjungos ir užsienio ryšių centras ir Jaunimo tarnybos, sporto ir jaunimo centrų provincijos direktoratas (Turkija),
  • Rocca di Cerere vietos veiklos grupė (Italija).

   Išteklių centro pagrindinis tikslas yra sukurti ir aktyvinti su suinteresuotosiomis šalimis, organizacijomis sveikatą stiprinančią ir sveiką gyvenseną ugdančią ir sveikatinimą propaguojančią veiklą, didinti informuotumą apie sveikatą stiprinantį fizinį aktyvumą įvairiuose sektoriuose Raseinių rajone.

   Išteklių centro paskirtis yra teikti informaciją apie galimybes dalyvauti sveikatą stiprinančiose ir aktyvinančios fizinėse veiklose rajone, sveikos mitybos, sporto, fizioterapijos, socializacijos, psichologijos užsiėmimuose. Taip pat viešinti sveikatos (fizinės ir dvasinės) stiprinimo veiklą, kuri yra prieinama nemokamai visiems rajono gyventojams.

   Pateikiamas išteklių centro renginių kalendorius. Planuojamose veiklose yra kviečiami dalyvauti ir aktyviai įsijungti į visi rajono ir bendruomenės gyventojai. Norintys gauti daugiau informacijos apie numatomas sveikatą stiprinančias veiklas bei įgyvendinamą projektą gali kreiptis į projekto vadovą ir asistentą.

   Projekto vadovė ir koordinatorė: Gintarė Greičiūtė - Raseinių rajono savivaldybės administracijos Švietimo ir socialinių reikalų departamento vyr. specialistė, tel. (8 428) 41 551, mob. 8 695 63 180, el.p. gintare.greiciute@raseiniai.lt  

   Projekto asistentė ir finansininkė – Rūta Butkienė, Raseinių rajono savivaldybės administracijos Centralizuotos buhalterinės apskaitos skyriaus vyriausioji specialistė, tel. (8 428) 41 557, mob. 8 698 46 511, el.p. ruta.butkiene@raseiniai.lt

 

  

 


 

 
 
 
 
 
 


Informacija atnaujinta: 2018-03-22 08:15:55
 
 

© Raseinių rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti skelbiamą informaciją be autorių sutikimo draudžiama. Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema. Nuotolinė pagalba.